Інтерфакс-Україна
12:57 05.07.2019

Україна зібрала 8,2 млн тонн раннього зерна з 23% площ

1 хв читати
Україна зібрала 8,2 млн тонн раннього зерна з 23% площ

Україна станом на 4 липня 2019 року обмолотила зернові та зернобобові культури на площі 2,5 млн га (25% прогнозу), зібравши 8,2 млн тонн зерна, повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства.

За даними міністерства, аграрії зібрали 4,85 млн тонн озимої пшениці з 22% прогнозованих площ, 2,6 млн тонн ячменю з 75% площ і 388,4 тис. тонн гороху з 56%. Крім того, сільгоспвиробники зібрали 786 тис. тонн озимого ріпаку з 30% площ.

За інформацією Мінагропроду, збирання розпочато в 23 областях України.

Як повідомлялося, Мінагропрод прогнозує зростання врожаю зернових у 2019 році до 70,8 млн тонн за валового збору зерна в 2018/19 МР на рівні 70,1 млн тонн.

Мінсільгосп США прогнозує врожай зернових в Україні цього року на рівні 73 млн тонн, експорт - 51,2 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА