15:57 05.07.2019

Кабмін схвалив результати конкурсів укладення УРП щодо 9 вуглеводневих ділянок

2 хв читати
Кабмін схвалив результати конкурсів укладення УРП щодо 9 вуглеводневих ділянок

Кабінет Міністрів України в п'ятницю схвалив результати конкурсів укладення угод про розподіл продукції (УРП) щодо дев'яти вуглеводневих ділянок.

Під час засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабмін робить усі кроки для проведення відкритих конкурсів на користування надрами. Це дасть змогу країні реалізувати стратегічну мету відмови від імпорту газу з повною переорієнтацією на споживання газу внутрішнього видобутку.

"Ми робимо конкретні речі, щоб системно цю проблему розв'язати: наростити видобуток українського газу і не купувати його за кордоном. Ось таке рішення сьогодні в п. 5.2.2 наближає нас до цієї мети", - сказав він.

Як повідомлялося, наприкінці 2018 року Кабмін ухвалив провести 12 конкурсів із розробки вуглеводневих ділянок на підставі УРП. 28 лютого міжвідомча комісія з організації укладення та виконання УРП розпочала прийом заявок щодо дев'яти ділянок, 28 травня отримала 22 заявки.

Міжвідкомісія 1 липня 2019 року підготувала для уряду пропозиції стосовно переможців щодо дев'яти виставлених на конкурс материкових вуглеводневих ділянок. Серед них "Укргазвидобування" (УГВ) у союзі з канадською Vermilion щодо Балаклійської та Іванівської ділянок, "УГВ" - щодо Берестянської та Бузівської, "Укрнафтобуріння" - щодо Русанівської, американська Aspect Energy - щодо Варвинської, "ДТЕК" - щодо Зінківської, "Гео Альянс" - щодо Софіївської, "Західнадрасервіс" - щодо Угнівської.

Як зазначила керівник офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів, тепер за два місяці компанії мають погодити самі договори і підписати з урядом угоди, щоб якнайшвидше розпочати розвідку і в максимально короткі терміни розпочати роботу. Вона також сказала, що обсяг інвестицій щодо продовжень компаній, які перемогли, становить $430 млн за песимістичним сценарієм.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА