Інтерфакс-Україна
13:51 08.07.2019

"Нафтогаз України" 8 липня розпочне road show євробондів в євро

1 хв читати
"Нафтогаз України" 8 липня розпочне road show євробондів в євро

НАК "Нафтогаз України" 8 липня розпочне зустрічі з інвесторами в Лондоні та Франкфурті, за підсумками яких планує розмістити випуск 5-річних євробондів в євро, повідомило "Інтерфаксу" джерело в банківських колах.

Організаторами операції призначені Citi та Deutsche Bank.

"Нафтогаз України" очікує якнайшвидшого дозволу Кабінету Міністрів для виходу на ринок єврооблігацій з метою забезпечення закупівлі газу та формування достатніх його запасів для успішних переговорів із російським "Газпромом", повідомив минулого тижня голова правління НАК Андрій Коболєв.

Останнього разу вийти на ринок євробондів "Нафтогаз" намагався восени минулого року. Тоді компанія розраховувала зробити запозичення в доларах, орієнтир дохідності випуску становив 10,9%. Однак в результаті "Нафтогаз" вирішив відкласти розміщення, пославшись на несприятливу ринкову кон'юнктуру.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА