Інтерфакс-Україна
17:21 11.07.2019

Ryanair може закрити бази через затримки з постачаннями літаків

1 хв читати
Ryanair може закрити бази через затримки з постачаннями літаків

 Ірландський Ryanair Holdings Plc, найбільший у Європі авіаперевізник-дискаунтер, може закрити кілька баз і відправити пілотів у неоплачувану відпустку внаслідок затримок із постачаннями нових літаків, пише газета The Irish Times.

За даними видання, операційний директор Ryanair Пітер Белью повідомив у листі пілотам компанії, що Ryanair зіткнулася із "серйозними труднощами" через затримки з постачаннями нових Boeing 737MAX. Ці проблеми потребують скорочення в розмірах або закриття баз цієї зими або наступного літа, залежно від початку постачань літаків.

Зазначається, що Ryanair мала отримати 50 лайнерів Boeing 737MAX наприкінці 2019 року й на початку 2020 року.

Акції Ryanair на торгах у Дубліні в четвер втрачають у ціні 1,8%.

Ryanair щодня здійснює понад 2,4 тис. перельотів до/з 38 країн. Її парк налічує понад 450 літаків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

Ціни на сири не знижуються через 25% націнки торгівельних мереж

Єдиний портал вакансій щодня відвідує понад 2,5 тис. шукачів роботи

Наглядова рада ОГТСУ 4 квітня розгляне звіт першого етапу конкурсу на посаду очільника компанії

НБУ не став продовжувати адмінобмеження P2P переказів 150 тис. грн завдяки жорсткішим самообмеженням ринку

Мінагрополітики розглядає варіанти компенсацій прифронтовим аграріям відміни 30% знижки у перевезенні зерна залізницею

Мінфін понизив ставку потенційних 3,5-річних бенчмарк-ОВДП до 15-15,5% річних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА