Інтерфакс-Україна
10:39 12.07.2019

Трамп зажадав від компаній, що оперують криптовалютою, отримувати банківські ліцензії

1 хв читати
Трамп зажадав від компаній, що оперують криптовалютою, отримувати банківські ліцензії

Компанії, які розробляють криптовалюти, мають отримати ліцензії на банківську діяльність і підкорятися відповідним правилам, заявив президент США Дональд Трамп.

Як повідомлялося, власну криптовалюту - лібра - розробляє компанія Facebook.

"Якщо Facebook та інші компанії хочуть стати банком, вони мають отримати банківські ліцензії і підкорятися банківським правилам, як всі банки, національні та міжнародні", - написав Трамп у своєму Twitter.

Він зазначив, що "не є прихильником біткойна та інших криптовалют, які не представляють собою гроші і курс яких надзвичайно волатильний".

"У нас у США є лише одна реальна валюта, і вона сильніша, ніж будь-коли, вона надійна, і на неї можна покладатися. Це, безумовно, найдомінантніша валюта у світі, і вона завжди залишатиметься такою. Вона називається долар Сполучених Штатів!" – наголосив Трамп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

Україна, Словаччина, Угорщина та Румунія запустили перші місячні аукціони для імпорту в січні-26 на 804 МВт

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

Наглядова рада ПІН Банку подала у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА