Інтерфакс-Україна
15:46 12.07.2019

"Укрспирт" поновив відвантаження спирту

1 хв читати
"Укрспирт" поновив відвантаження спирту

ДП "Укрспирт" поновило відвантаження спирту, припинене з 1 липня.

"Горлічана криза відміняється: Уряд погодив тимчасовий порядок відвантаження спирту. ДП "Укрспирт" працює в штатному режимі й виконує контрактні зобов'язання", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в держпідприємстві.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів на засіданні 10 липня схвалив "дорожню карту" заходів для відновлення поставок спирту, припинених з 1 липня.

Документом передбачено застосування вже встановлених і зареєстрованих у відповідному держреєстрі приладів обліку до врегулювання питання встановлення і реєстрації нових електронних витратомірів - лічильників спирту етилового спиртовими заводами.

За даними міністерства, зупинка відвантаження спирту спиртовими підприємствами була пов'язана з впровадженням нової системи контролю за обігом етилового спирту з 1 липня 2019 року.

Серед нових правил - щоденна передача виробниками даних відвантаження і отримання спирту в електронному вигляді до контролюючого органу відповідно до показників електронних лічильників, які мають бути зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів спирту етилового.

ОСТАННЄ

Консорціум державний Ощадбанку та Укрексімбанку набув право власності на ТОК "Гулівер"

Аналітик Concorde Capital оцінює потребу України у зовнішній допомозі в 2025-26рр у $90 млрд щорічно

Щонайменше шість областей України потерпають від посухи

Мережа "Аврора" за I пів.-2025 збільшила виторг на 27,8%

НКЦПФР очікує запуску механізму повернення активів клієнтам "Фрідом Фінанс" за 10 днів

Транш Ukraine Facility уріжуть, бо Київ виконав 13 реформ з 16 - речник ЄК

Вдосконалення НАБУ і САП - не в посиленні політичного контролю, а в підвищенні професійності і прозорості - УКАБ

Асоціація грального бізнесу вітає аудит Рахункової палати й радить більше уваги приділити боротьбі з чорним ринком

Половина суб’єктів грального бізнесу збиткова, виграші у 2024 р. отримали 640 тис. осіб – Рахункова палата

Тарифи на е/е для населення з підвищенням прайс-кепів залишаються незмінними – голова НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА