19:25 16.07.2019

"Нафтогаз" після розміщення євробондів заявив про готовність у повному обсязі забезпечити відрахування до держбюджету

2 хв читати
"Нафтогаз" після розміщення євробондів заявив про готовність у повному обсязі забезпечити відрахування до держбюджету

Після успішного розміщення єврооблігацій, які сприятимуть накопиченню державою в своїх підземних сховищах (ПСГ) достатніх для успішного проходження наступного опалювального сезону обсягів природного газу, НАК "Нафтогаз України" готовий в повному обсязі виконати свої зобов'язання з наповнення державного бюджету.

"Нафтогаз" провів досить успішне розміщення з привабливими відсотками на суму більше ніж $1 млрд. Ми бачили попит навіть на додаткові кошти... Це дає нам підстави із впевненістю дивитися в майбутнєі виконати всі завдання нашого акціонера як щодо забезпечення безпеки українських громадян (мова йде про закачування необхідних для проходження наступного опалювального сезону обсягів газу в ПСГ - ІФ), так і з наповнення українського бюджету", - заявив глава правління компанії Андрій Коболєв в ефірі "Радіо НВ" у вівторок.

Як повідомлялося, "Нафтогаз" 12 липня розмістив два транші єврооблігацій, деноміновані в євро і доларах США: EUR600 млн на па’ять років під 7,125% і $335 млн під 7,375% річних на три роки.

Раніше повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва ухвалою від 27 червня поточного року призупинив дію урядової постанови, якою норматив сплати "Нафтогазом" дивідендів встановлено на рівні 90%. НАК у своєму обґрунтуванні у справі визнавав, що на нього поширюється дія постанови, однакзазначав, що вона "була ухвалена відповідачем необґрунтовано, упереджено, недобросовісно, з порушенням принципу рівності перед законом, без дотримання необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілей, на досягнення яких спрямовано ухвалення постанови". Зокрема мова йшла про підготовку НАКом до зими в умовах можливого припинеання "Газпромом" транзиту газу з 1 січня 2020 року, плани доведення обсягів газу в ПСГ до 20 млрд куб. м до початку опалювального сезону.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада "Укрзалізниці" погодила заяву про звільнення глави компанії з посади, в планах Кравцова - робота в Мінінфраструктури - джерело

Україна та ЄС наголошують на правосудді щодо шахрайства в ПриватБанку та поверненні активів

Заборгованість із зарплати в Україні у 2019 році зросла на 14,7%

ОГТСУ розглядає можливість об'єднання точок входу/виходу на західному кордоні у віртуальні з'єднання

Бразилія припинила антидемпінгові заходи щодо імпорту автомобільних шин з України

Обсяг готівки в обігу в Україні в 2019 році зріс на 6,2%

Україна виступає за оновлення положень торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС - Гончарук

ЄС виділить Україні EUR26 млн на підтримку розвитку сільського господарства та малого фермерства - в Брюсселі підписано угоду

Україна розраховує на отримання EUR500 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у I кв. 2020 р.

Реальна зарплата українців в 2019 р. зросла на 11,3% - Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА