16:37 17.07.2019

ЧАЕС відновила роботу заводу з переробки рідких РАВ

1 хв читати
ЧАЕС відновила роботу заводу з переробки рідких РАВ

ДСП "Чорнобильська АЕС" 8 липня відновило промислову експлуатацію заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (РАВ), повідомляється на сайті підприємства.

Комплексні активні випробування на об'єкті було проведено ще в 2014 році, проте ЧАЕС чекала на отримання сертифіката від Державної будівельно-архітектурної інспекції. У зв'язку із введенням нових будівельних норм виконано додаткові роботи, зокрема з реконструкції системи протипожежної безпеки та захисту від блискавок, а також із зовнішнього утеплення будівлі.

Додатково на заводі встановлено автономні електрокотли та парогенератор, що дає змогу упарювати РАВ для зменшення їхньої кількості.

Сертифікат було отримано в березні 2018 року, і ЧАЕС розпочала пошук цементу необхідної марки, який мав пройти попередні випробування для виконання технологічного процесу.

У ЧАЕС зазначають, що за тиждень роботи на заводі підготовлено 34 упаковки готового продукту, тоді як до відновлення його експлуатації було виготовлено лише 63. Протягом першого півріччя промислової експлуатації заводу планується освоєння проектної потужності обсягом до десяти упаковок із РАВ на добу.

Проектна потужність заводу з переробки рідких РАВ - не менше ніж 2,5 тис. куб. м необроблених відходів на рік.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Турпотік до Іспанії за півроку впав більш ніж на 70%

Доходи держбюджету в липні-2020 перевиконано на 8%

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту приватним компаніям

Половина членів комітету монетарної політики НБУ 22 липня бачила облікову ставку незмінною в 2020 р., троє допускали зниження і двоє - підвищення

Деякі галузі позбавлені можливості застосовувати програмний РРО з технічних причин

Головою "Укренерго" обрано Кудрицького

Станом на 1 серпня у рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" уже видано кредитів більше ніж на 3,3 млрд грн для 1755 компаній - заступник глави ОП

Ціни на кавуни в Україні втричі вищі за торішні - УПОА

"Нова пошта" встановила 200 поштоматів біля магазинів "АТБ" у 95 містах

За період карантину 83 тис. ФОП отримали 554 млн грн держдопомоги на дітей, програма призупиняється з вересня - Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА