15:06 18.07.2019

Нефьодов очікує збільшення фінансування митниці в держбюджеті-2020

2 хв читати
Нефьодов очікує збільшення фінансування митниці в держбюджеті-2020

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов має намір збільшити зарплату середній ланці митників протягом двох років, розраховує на збільшення фінансування митниці в державному бюджеті 2020 року.

"Короткостроково очікую, що фінансування митниці буде наступного року збільшено. Очікуємо, що митниця увійде до переліку держорганів, де реалізується пілот реформи державного управління з доплатами з боку Євросоюзу і створенням відповідних директоратів. І плюс ми працюємо з Мінфіном, щоб створити більше маневрування зарплатним фондом, щоб не відштовхуватися від рангів і відійти від "зарплатної зрівнялівки", - сказав він під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер.

Нефьодов зазначив, що відсьогодні він буде першим співробітником Держмитної служби, а до кінця жовтня має намір оголосити перші конкурси на заступників.

"Я буду першим співробітником відсьогодні. Реалістично ДМС запрацює десь через два з половиною місяці. Пан Верланов (голова Державної податкової служби - ІФ) був призначений на посаду 8 травня - і досі переведено (з ДФС у ДПС - ІФ) менш як 1 тис. співробітників із 28 тис. Це досить тривалий і бюрократичний процес, але це і можливість очистити структуру, і цим хочеться скористатися", - зазначив він.

Надалі голова Держмитної служби має намір піти шляхом "послідовної реформи в регіонах".

"Ми створимо "зразкову митницю" (на базі одного з регіонів - ІФ) - висуваємо абсолютно інші вимоги до персоналу там, переводимо його на інше матеріальне забезпечення, софт та ін. І забезпечуємо цим людям вищу зарплату. І так - регіон за регіоном", - пояснив Нефьодов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА