10:45 24.07.2019

"Укрзалізниця" має намір розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів

2 хв читати
"Укрзалізниця" має намір розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) має намір активно розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів як окремий вид бізнесу, повідомила прес-служба УЗ із посиланням на директора з розвитку бізнесу компанії Андрія Рязанцева.

"За нашими оцінками, тяговий приватний парк нараховує 2,5 тис. одиниць, з яких 996 локомотивів допущені на магістральні залізниці для вивезення промислових вантажів до станцій, а вдвічі більше задіяно в маневровій роботі локомотивів УЗ. Решта використовується всередині підприємств чи кар'єрів. Цей парк на сьогодні ремонтують власники в різних умовах, частину - на наших заводах, частину - деінде. Саме тому ми бачимо потенціал для бізнесу - пошук замовлень для наших локомотиворемонтних заводів. Тим більше, що наші заводи спеціалізуються на ремонті не лише локомотивів, а й вузлів до них", - сказав він за підсумками зустрічі з найбільшими власниками приватного тягового рухомого складу і директорами локомотиворемонтних заводів.

Як зазначено в повідомленні, "Укрзалізниця" під час зустрічі представила учасникам ринку повний перелік робіт, послуг і товарів, які заводи товариства можуть надати клієнтам. При цьому керівники ремонтних заводів представили свої можливості та спеціалізацію.

"Бачимо попередню зацікавленість клієнтів у таких послугах. "Укрзалізниця" задекларувала готовність стати більш гнучкою щодо ціноутворення та максимально клієнтоорієнтованою. Особлива увага буде до якості проведених ремонтів і технічного обслуговування. "Укрзалізниця" готова сідати за стіл переговорів і домовлятися із замовниками про взаємовигідні умови співпраці. Кожен клієнт важливий для "Укрзалізниці", - додав Андрій Рязанцев.

До складу "Укрзалізниці" нині входять три локомотиворемонтні заводи: Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод і Запорізький електровозоремонтний завод.

Як наголошує УЗ, зазначені заводи мають повний цикл усіх видів обслуговування та ремонтів, сертифікати на всі види робіт, матеріально-технічну базу, а також власні лабораторії та випробувальні центри.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеркаль стала радником голови правління "Нафтогазу України"

Заборгованість із зарплати в Україні у 2019 році зросла на 14,7%

ОГТСУ розглядає можливість об'єднання точок входу/виходу на західному кордоні у віртуальні з'єднання

Бразилія припинила антидемпінгові заходи щодо імпорту автомобільних шин з України

Обсяг готівки в обігу в Україні в 2019 році зріс на 6,2%

Україна виступає за оновлення положень торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС - Гончарук

ЄС виділить Україні EUR26 млн на підтримку розвитку сільського господарства та малого фермерства - в Брюсселі підписано угоду

Україна розраховує на отримання EUR500 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у I кв. 2020 р.

Реальна зарплата українців в 2019 р. зросла на 11,3% - Держстат

Ціна газу для населення і тепловиків у січні за новою методикою становитиме 4,65 грн/куб. м без ПДВ і транспортування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА