10:45 24.07.2019

"Укрзалізниця" має намір розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів

2 хв читати
"Укрзалізниця" має намір розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) має намір активно розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів як окремий вид бізнесу, повідомила прес-служба УЗ із посиланням на директора з розвитку бізнесу компанії Андрія Рязанцева.

"За нашими оцінками, тяговий приватний парк нараховує 2,5 тис. одиниць, з яких 996 локомотивів допущені на магістральні залізниці для вивезення промислових вантажів до станцій, а вдвічі більше задіяно в маневровій роботі локомотивів УЗ. Решта використовується всередині підприємств чи кар'єрів. Цей парк на сьогодні ремонтують власники в різних умовах, частину - на наших заводах, частину - деінде. Саме тому ми бачимо потенціал для бізнесу - пошук замовлень для наших локомотиворемонтних заводів. Тим більше, що наші заводи спеціалізуються на ремонті не лише локомотивів, а й вузлів до них", - сказав він за підсумками зустрічі з найбільшими власниками приватного тягового рухомого складу і директорами локомотиворемонтних заводів.

Як зазначено в повідомленні, "Укрзалізниця" під час зустрічі представила учасникам ринку повний перелік робіт, послуг і товарів, які заводи товариства можуть надати клієнтам. При цьому керівники ремонтних заводів представили свої можливості та спеціалізацію.

"Бачимо попередню зацікавленість клієнтів у таких послугах. "Укрзалізниця" задекларувала готовність стати більш гнучкою щодо ціноутворення та максимально клієнтоорієнтованою. Особлива увага буде до якості проведених ремонтів і технічного обслуговування. "Укрзалізниця" готова сідати за стіл переговорів і домовлятися із замовниками про взаємовигідні умови співпраці. Кожен клієнт важливий для "Укрзалізниці", - додав Андрій Рязанцев.

До складу "Укрзалізниці" нині входять три локомотиворемонтні заводи: Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод і Запорізький електровозоремонтний завод.

Як наголошує УЗ, зазначені заводи мають повний цикл усіх видів обслуговування та ремонтів, сертифікати на всі види робіт, матеріально-технічну базу, а також власні лабораторії та випробувальні центри.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У "Донецьксталі" сподіваються спільно з "Метінвестом" вивести шахти на новий безпечний і високотехнологічний рівень

Радник президента США намагається запобігти купівлі Китаєм української "Мотор Січі"

Трамп у вересні і жовтні посилить мита на китайські товари

Зростання ВВП України в 2019-2020гг не перевищить 3%

Трамп пообіцяв відповісти на введення Китаєм мит для американських товарів

Україна і Світовий банк найближчими роками мають вийти на інший рівень співпраці - Гончарук за підсумками зустрічі з президентом СБ Мальпасо

Суд повернув ФГВФО майно вартістю понад 100 млн грн, незаконно виведене з неплатоспроможного "ВТБ Банку", - СБУ

НКЦПФР розпочала діалог з профучасниками із залученням членів команди Зеленського

Частка безготівкових розрахунків в Україні в I пів.-2019 сягнула 49,4%

Суд залишив у силі низькі тарифи "Укренерго" для заводів Коломойського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА