20:20 24.07.2019

Кабмін внесе на розгляд РНБО пропозиції щодо розширення санкційного переліку підприємств, причетних до незаконного видобутку в межах українського шельфу

2 хв читати
Кабмін внесе на розгляд РНБО пропозиції щодо розширення санкційного переліку підприємств, причетних до незаконного видобутку в межах українського шельфу

Кабінет Міністрів України внесе на розгляд Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України пропозиції щодо розширення санкційного переліку підприємств, причетних до будівництва газопроводу "Краснодарський Край - Крим", незаконного видобутку вуглеводнів у межах материкового шельфу України.

Як повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ), таке рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

"Чергові санкції стосуються деяких юридичних осіб, залучених до процесу будівництва магістрального газопроводу "Краснодарський Край - Крим", незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах, зокрема на родовищах, розташованих у межах материкового шельфу України", - зазначено в повідомленні.

Отже, як повідомляє МінТОТ, до списку санкцій потрапили 18 юридичних осіб, зареєстрованих на території Російської Федерації, і ще шість - зареєстрованих на території тимчасово окупованого Криму.

Також до санкційного списку потрапили підприємства, які залучені до постачання матеріалів, обладнання та послуг заводу оборонно-промислового комплексу Російської Федерації "АТ "Завод Фіолент", розташований на території тимчасово окупованого Криму. Серед них підприємства, зареєстровані на території РФ, КНР, Республіки Туреччина та Боснії і Герцеговини.

"Такі дії з боку зазначених юридичних осіб сприяють легітимації незаконної окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Російською Федерацією, а також створюють реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України", - зазначено в повідомленні.

У повідомленні МінТОТ зазначається, що впровадження санкцій до всіх причетних підприємств, задіяних у процесі будівництва магістрального газопроводу "Краснодарський Край – Крим" й незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах, створить підґрунтя для подальших дій з метою обмеження або припинення економічних відносин із країнами Європейського Союзу та США. Оскільки впровадження санкцій до зазначеного переліку юридичних осіб створить правові підстави для його розширення.

Надалі відповідне розпорядження буде винесено на розгляд РНБО, зазначили в міністерстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна довела імпорт газу до 70 млн куб.м/добу, майже все йде на закачування в ПСГ – глава ОГТСУ

Тариф "Укренерго" на передання електроенергії з серпня збільшиться на 54,6%

Міненергетики України завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств і "Центренерго", шахтарі припинили акцію протесту під будівлею ОП

Рада НБУ у вересні затвердить Основні засади грошово-кредитної політики

НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

"Сільпо" відкрив новий супермаркет у Києві за підтримки уряду Шрі-Ланки

Заступник міністра економіки повідомила про зрив робочої групи щодо меморандуму з тютюновими компаніями

ЄБРР надасть EUR25 млн кредитної підтримки "Украероруху"

Грошова маса в Україні в червні зросла на 2,2%

Ігор Суркіс, Леонід Ашкеназі й Оксана Марченко володіють менше ніж 10% телеканалу "1+1" кожен - "1+1 media"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА