Інтерфакс-Україна
10:24 30.07.2019

ПриватБанк продає 7 нафтобаз більш ніж за 1 млрд грн

2 хв читати
ПриватБанк продає 7 нафтобаз більш ніж за 1 млрд грн

ПриватБанк (Київ) виставив на продаж через OpenMarket (ДП "СЕТАМ") сім нафтобаз у робочому стані загальною вартістю 1,059 млрд грн, повідомила прес-служба "СЕТАМ".

"Нафтобази мають велику площу і потужності зі зберігання, всі - в робочому стані", - уточнюється в прес-релізі.

Згідно з ним, пропонуються нафтобази в чотирьох областях - Кіровоградській, Хмельницькій, Житомирській та Сумській.

Як повідомляє прес-служба, в Хмельницькій області на аукціон виставлено дві нафтобази за стартовою ціною 346,68 млн грн і 147,56 млн грн відповідно, в Кіровоградській обл. - три нафтобази за 155,75 млн грн, 116,53 млн грн та 100,56 млн грн відповідно. У Житомирській області стартова ціна виставленої на продаж нафтобази становить 100,86 млн грн, у Сумах - 4,56 млн грн.

Згідно з даними OpenMarket, ПриватБанк 1 липня реалізував на аукціоні три нафтобази в Сумській області: в обласному центрі - за 1,9 млн грн за стартової ціни 0,83 млн грн, в Шостці і Бурині - за стартовою ціною 2,26 млн грн і 1,73 млн грн відповідно.

Тижнем раніше, 26 червня, банк продав на аукціонах три нафтобази - у Малині, Попільні та Овручі. В перших двох із стартових 1,16 млн грн і 0,63 млн грн ціни зросли відповідно до 9,14 млн грн і 2,09 млн грн, тоді як в Овручі нафтобазу реалізовано за початковою вартістю 1,7 млн грн.

Раніше, 18 червня, банку вдалося продати нафтобазу в Кагарлику за стартовою ціною 2,52 млн грн, а найбільш вдалим став аукціон із продажу нафтобази у Броварах (обидва - Київська обл.): від стартової ціни в 4,56 млн грн підсумкова піднялася до 14 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака безпілотників зруйнувала частину сортувального терміналу "Нової пошти" в Харківській області

ДТЕК залучив EUR67 млн кредиту Ощаду, UGB та ПУМБ на СНЕ

Шмигаль у Парижі провів зустрічі з представниками французького бізнесу

МА "Бориспіль" отримає технічну допомогу від Корейського агентства (KOICA)

"Кернел" у III кв.-2025ФР зменшив чистий прибуток в 2,5 рази

Мінрозвитку підготувало законопроект про перевірку транспорту перевізників швидкопсувних продуктів

"Метінвест" пропонує враховувати розмір бізнесу під час встановлення валютних обмежень

МХП планує збільшити частку EBITDA від небазових продуктів до 50+%, цікавиться ринком овочів

МАГАТЕ не фіксує на майданчику ЗАЕС конкретних дій РФ щодо намагання запуску енергоблоків – очільник ДІЯРУ

"Славскі" та "Рожанка Парк" підпишуть з урядом інвестдоговори про держпільги на реалізацію курортів у Карпатах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА