11:32 31.07.2019

"Нафтогаз" оцінив збитки від захоплення РФ своїх активів у Криму на $5,2 млрд

1 хв читати
"Нафтогаз" оцінив збитки від захоплення РФ своїх активів у Криму на $5,2 млрд

НАК "Нафтогаз України" оцінила збитки від захоплення РФ своїх активів у Криму в $5,2 млрд.

Як повідомила прес-служба компанії, позовну заяву про розмір компенсації збитків, завданих експропріацією активів групи в Криму, було подано до Трибуналу при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі наприкінці червня 2019 року.

Очікується, що суд ухвалить рішення про компенсацію збитків не раніше кінця 2020 року.

У НАК нагадали, що раніше суд уже визнав порушення РФ низки положень Угоди про захист інвестицій за фактом експропріації активів групи "Нафтогаз" у Криму. Оскільки суд вирішив розділити провадження на дві стадії, питання визначення компенсації збитків розглядатиметься на другий із них.

Як повідомлялося, Російській Федерації 15 лютого 2016 року був вручено офіційне письмове повідомлення НАК "Нафтогаз України", ДАТ "Чорноморнафтогаз", ПАТ "Укртрансгаз", ДК "Лікво", ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укртранснафта" і ДК "Газ України" про інвестиційній спір у рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Україною та Росією.

Арбітражне провадження розпочато 17 жовтня 2016 року. Справа розглядається при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі. Усні слухання з питань юрисдикції та відповідальності відбулися в Гаазі в травні 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА