Інтерфакс-Україна
18:46 31.07.2019

Зеленський закликав прискорити ремонт і будівництво автодоріг у Черкаській області

2 хв читати
Зеленський закликав прискорити ремонт і будівництво автодоріг у Черкаській області

Президент України Володимир Зеленський доручив прискорити ремонт і будівництво автомобільних доріг у Черкасах і Черкаській області.

Під час робочої поїздки в середу Зеленський наголосив на важливості об'їзної дороги для жителів Черкас, з 9 км якої відремонтовано поки що 2 км, повідомляє прес-служба президента.

"Треба цього року зробити, тому що на цю дорогу скаржаться жителі Черкащини. Їм потрібна ця дорога. Там лише 9 км", - наголосив він.

Зеленський також поцікавився, чи можна відремонтувати дорогу до Умані за рік. В.о. глави Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак зазначив, що це можливо за належного фінансування.

В.о. начальника служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко розповів, що фінансування в регіоні виділяється, насамперед, на забезпечення функціонування міжнародних доріг. Загалом за рік ремонтується близько 60 км доріг різного значення, цього року заплановано зробити 40 км.

Питання доріг також порушувалося під час зустрічі президента з громадськістю та представниками регіональної влади.

"Стосовно доріг - дуже складне питання. У вас є деякі дороги, які не мають республіканського значення, і тому їх не будують насамперед", - зазначив глава держави.

Зеленський запропонував підвищити статус окремих доріг для їх першочергового ремонту.

"Ми попросили, скажемо так, дуже наполегливо, щоб найближчим часом почали робити черкаську окружну. Знаємо, що ще є туристичний напрямок розвитку Черкас - дорога з Канева до Кременчука. Ми теж попросили її будувати. Ми хочемо навіть змінити статус цієї дороги, щоб вона будувалася насамперед. Робити це так швидко, як зможемо", - зазначив Зеленський.

За його словами, це питання перебуватиме під контролем нового голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Система онлайн-моніторингу грального бізнесу у 1-й версії запрацює до кінця 2025р - 1-й віцепремʼєр

Запуск банку залишається пріоритетною ціллю "Укрпошти " – гендиректор

Міноборони скасувало застарілу вимогу щодо температури спалаху для дизпалива 62 градуси – директор А-95

Бізнес знову закликав відтермінувати мінімум на 10 місяців впровадження єАкцизу через неготовність системи

Збитки вагоноремонту у 2025р сягнуть 600 млн грн через падіння перевезень та профіцит вагонів – керівник напрямку УЗ

Кабмін полегшив процедури для ввезення обладнання для власних потреб для проєктів зі значними інвестиціями

Кабмін затвердив порядок перетворення держпідприємства в державне некомерційне товариство

Кабмін продовжив до 31 березня 2027р можливість аграріям пролонгувати кредити по "5-7-9%" за договорами у 2022-2025рр

Саудівська Аравія в жовтні помітно знизить ціни на нафту для Азії та Європи

Без структурної реформи системи протимінної діяльності очищення сільгоспугідь розтягнеться на десятиліття - Рахункова палата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА