Інтерфакс-Україна
20:13 31.07.2019

Ціна золота в 2019 р. може зрости в середньому до $1350. з можливістю пробити $1500 - GFMS

1 хв читати
Ціна золота в 2019 р. може зрости в середньому до $1350. з можливістю пробити $1500 - GFMS

Ціна золота у 2019 році може в середньому сягнути $1350 за унцію з можливістю пробити планку $1500 у другій половині року, особливо якщо спостерігатиметься подальша ескалація глобальних економічних проблем і повернення великих центробанків до пом'якшення монетарної політики, йдеться в огляді Refinitiv GFMS Gold Survey.

У 2018 році середня ціна на золото становила $1268 за унцію, тобто поточний прогноз GFMS передбачає зростання на 6%.

З іншого боку, зазначають аналітики Refinitiv, якщо ФРС не знизить ставку на липневому засіданні FOMC і збереже свою політику без змін протягом більш тривалого періоду часу, може статися швидкий перехід до сильнішого долара й різке падіння ціни на золото, особливо з урахуванням останніх спекулятивних операцій.

Хоча економічна невизначеність може зашкодити попиту на золото в Китаї, впевнене відновлення цін на золото, ймовірно, залучить інвесторів. Споживання золота в Індії залежатиме від динаміки сезону дощів, хоча підвищення ціни може стримувати попит.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

Україна за 10 міс. збільшила імпорт електрогенераторів у 3,6 раза, акумуляторів – на 53%

Україна в 2026 р. збереже ліцензування зернових та олійних культур при експорті до прифронтових європейських країн

Оновлена пенсійна модель передбачатиме базову виплату та додаткові виплати за бойовий досвід - Мінсоцполітики

Україна очікує надходження EUR6 млрд від ЄС 13 листопада – голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА