Інтерфакс-Україна
19:00 02.08.2019

Наглядова рада Ощадбанку вирішила продовжити контракт із головою правління на п'ять років

1 хв читати
Наглядова рада Ощадбанку вирішила продовжити контракт із головою правління на п'ять років

Наглядова рада державного Ощадбанку (Київ) ухвалила рішення підтвердити професійну придатність голови правління Андрія Пишного, а також його відповідність кваліфікаційним вимогам та продовжити його повноваження на п'ять років.

Як повідомляється в прес-релізі Ощадбанку, для проведення незалежної оцінки менеджменту Ощадбанку рішенням наглядової ради було залучено міжнародну компанію з добору персоналу "Педерсен і партнерс".

"За результатами оцінювання було прийнято рішення про повну відповідність Андрія Пишного затвердженим кваліфікаційним вимогам та підтверджено його професійну придатність. Правління на чолі з Андрієм Пишним зробило багато для трансформації Ощадбанку. Нам потрібно продовжувати йти цим шляхом", - наводить прес-служба слова голову наглядової ради Ощадбанку, незалежного директора Шевкі Аджунера.

Пишний очолює Ощадбанк із березня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

ЄІБ надає EUR100 млн через Укргаз та Укрексім на зміцнення економічної стійкості та інфраструктури опалення в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА