Інтерфакс-Україна
18:38 05.08.2019

Біткойн підскочив на 14% і наблизився до $12 тис. на попиті на "цифрове золото"

2 хв читати
Біткойн підскочив на 14% і наблизився до $12 тис. на попиті на "цифрове золото"

Курс біткойна в понеділок уперше з середини липня наблизився до позначки в $12 тис. на тлі обвалу на світових фінансових ринках.

За даними агентства Bloomberg, середня ціна біткойна під час торгів у понеділок підвищувалася на 14%, до $11809 за біткойн.

Котирування ф'ючерсів на криптовалюту на Чиказькій товарній біржі (CME) на 17:42 підскочили на 13%, до $11970.

"З огляду на турбулентність на світових ринках і геополітичні ризики раптово ідея "цифрового золота" здалася не такою поганою, - говорить керуючий партнер Kenetic Capital Джехан Чу. – Біткойн дедалі частіше розглядають не лише як ставку на майбутнє, а і як захисний актив сьогодні".

У понеділок основні світові активи падають у ціні через ризики різкого погіршення відносин між США і Китаєм. У вихідні президент США Дональд Трамп заявив про ймовірність нового підвищення мит на імпортовані до Штатів китайські товари, а ЦБ Китаю в понеділок знизив довідковий курс юаня до мінімуму за рік (при цьому на торгах у Гонконгу китайська валюта оновила мінімум за 11 років).

Ескалація торговельного конфлікту загрожує уповільненням темпів зростання світової економіки загалом, що підвищує попит на захисні активи. Традиційно до таких активів належать золото та єна, а також держоблігації інвестиційного рівня, однак останнім часом деякі інвестори також включають до цієї категорії біткойни, пише CNBC.

ОСТАННЄ

Мінфін перестраховується й закладає 2026-й як повний рік продовження війни

Доходи загального фонду держбюджету в травні-2025 зросли на 34,5% до травня-2024

Зростання капінвестицій в Україні в І кв.-2025 уповільнилося до 32,5%

РФ за три роки війни отримала EUR 883 млрд. доходів за продаж нафти та газу

Міненерго США скасовує держпідтримку проєктів у сфері чистої енергетики на $3,7 млрд

"Нібулон" удосконалив свої лабораторії для перевірки нішевих культур

Україна з 2 червня має сплатити за ВВП-варантами $665,5 млн, але надалі наполягає на їх реструктуризації

Бізнес має активно входити в освітнє середовище, передавати технології і формувати готового до роботи фахівця - думка

Акціонери "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" проведуть збори з призначення аудитором компанію "Лукас Аудит"

Видатки бюджету-2025 буде збільшено, джерелами стануть краще адміністрування та ОВДП – міністр фінансів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА