15:39 06.08.2019

Україна не планує вводити заборону на всі російські нафтопродукти

1 хв читати
Україна не планує вводити заборону на всі російські нафтопродукти

Україна не планує вводити заборону на всі нафтопродукти з паспортом Російської Федерації, повідомив представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус на брифінгу в Києві у вівторок.

"Ми не плануємо вводити заборону на всі нафтопродукти з російським паспортом. Тому що це, по суті, стане квазіподатком на нашого споживача. І ціна може зрости... Але ми розуміємо, що Росія може ухвалити таке рішення...", - наголосив він.

Герус зазначив, що Росія на ринку нафтопродуктів поводиться нестабільно, і в планах українського уряду нині - скоротити залежність українського ринку від Росії.

"Якщо ми знизили постачання з Росії приблизно вдвічі, то ті недружні рішення, які може ухвалити Росія вже найближчим часом, не матимуть для нас такого негативного ефекту", - наголосив представник президента в Кабміні.

Як повідомлялося, обсяги постачання дизпального з Росії в Україну в серпні можуть скоротитися з 45% до 25% загального обсягу ринку.

Урядовою постановою №624 від 17 липня 2019 року з 1 серпня 2019 року вводиться спецмито 3,75% на дизельне пальне (УКТЗЕД 2710194300 - 2710194800), що постачається трубопровідним транспортом, із 1 жовтня 2019 року воно зросте до 4%. У свою чергу мито на постачання скрапленого газу (УКТЗЕД 2711121100) із 1 серпня становитиме 1,75%, з 1 жовтня - 3%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Fozzy Group відкрила найбільший "Сільпо" в Україні, планує до кінця 2019 року запустити ще 6-7 магазинів

ЄБРР і Глобальний екологічний фонд виділять $55,8 млн на підтримку розвитку біоенергетики в Україні

Влада ФРН вимагає збереження транзиту газу через Україну після запуску "Північного потоку-2"

До польського СПГ-термінала прибуло судно з американським скрапленим природним газом для України - посольство США в Києві

Київрада закликає парламент справедливо розподіляти податки для Києва

Україна закінчить співпрацю з МВФ в 2023 році

Писарук увійшов до складу правління ЄБА

Закон про анбандлінг відкрив шлях до створення нового оператора ГТС відповідно до Третього енергопакета

НБУ планує завердження п’ятирічної Стратегії розвитку фінсектору у січні-2020

Дубінський пропонує віднести вимоги НБУ за кредитними договорами рефінансування з неплатоспроможними банками до п’ятої черги кредиторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА