14:04 07.08.2019

Потенційна корупційна складова ДАБІ становить понад 3 млрд грн на рік - Шуляк

1 хв читати
Потенційна корупційна складова ДАБІ становить понад 3 млрд грн на рік - Шуляк

Потенційна корупційна складова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) становить більше ніж 3 млрд грн на рік, повідомила обраний народний депутат від партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Я нещодавно порахувала потенційну корупційну складову, яку можуть отримувати недобросовісні особи навколо ДАБІ, і, на жаль, цифра мене вразила - понад 3 млрд грн на рік. І це не враховуючи інфраструктурних об'єктів, будівництва мостів, капітального ремонту і нового будівництва доріг. Це надзвичайно потужна цифра для ринку будівництва", - повідомила Шуляк під час міжнародної конференції "Прозорі послуги для ефективної будівельної галузі" в Києві у вівторок.

За її словами, кожен другий інвестор дістає відмову у видачі дозволу на будівництво, ще частина пише "заяву про призупинення розгляду документів".

"Щоб це викоренити, не треба вигадувати велосипед. Якщо всі дані прозорі, публічні та доступні до аналізу, то корупційну складову можна зменшити. Близько року ми працюємо з Мінрегіоном, BRDO (Офісом ефективного регулювання - ІФ), іншими реформаторськими офісами, Держагентством з питань електронного урядування, з проектом TAPAS над Єдиною електронною системою у будівництві, щоб наявні реєстри взаємодіяли між собою", - сказала експерт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА