18:51 07.08.2019

Frontera оскаржує в суді рішення УРП-комісії щодо "Дельфіна"

2 хв читати

Компанія Frontera Resources Ukraine LLC 7 серпня звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з позовом до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також до міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угоди про розподіл продукції (УРП), у якому вимагає скасувати результати конкурсу на розробку вуглеводневої ділянки "Дельфін" на шельфі Чорного моря.

Згідно з повідомленням прес-служби компанії, Frontera вважає дії та рішення комісії, в результаті яких переможцем конкурсу було визначено американську Trident Black Sea Inc, протиправними. Зокрема, там заявили, що комісія перевищила свої повноваження, визначені законодавством України, затвердила рішення, які суперечать урядовим актам і порушують процедуру проведення конкурсу в частині термінів визначення переможців.

Раніше компанія повідомила, що має намір оскаржити в суді результати УРП-конкурсу на розробку вуглеводневої ділянки, зазначивши, що комісія мала направити Кабміну висновки про визначення переможця конкурсу не пізніше ніж 13 липня 2019 року, але порушила ці терміни.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 12 квітня 2019 року оголосив конкурс на розробку вуглеводнів у межах ділянки "Дельфін" на шельфі Чорного моря на умовах УРП. Термін дії угоди - 50 років.

Згідно з умовами конкурсу, термін подання заявок на участь у ньому становив 60 днів, що на 30 днів менше терміну, відведеного для подання заявок на конкурс із дев'яти ділянок на суші. Заявки на участь подали чотири компанії: американська Trident Acquisitions Corp,. американська Frontera Resources Corporation, якій належить ініціатива про розробку ділянки "Дельфін" за УРП, підконтрольне Державній нафтовій компанії Азербайджанської Республіки (SOCAR) Caspian Drilling International Ltd і одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні "Укрнафтобуріння".

CEO і один з акціонерів американської Trident Acquisitions Corp. Ілля Пономарьов 26 липня повідомив, що міжвідомча комісія при Міненерговугілля визнала очолювану ним компанію переможцем конкурсу, нагадавши, що це рішення має затвердити Кабінет міністрів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 27 липня повідомив про намір запропонувати КМУ розглянути можливість оголошення нового конкурсу на розробку вуглеводневої ділянки на шельфі Чорного моря. Його ініціативу підтримав секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олександр Данилюк.

Frontera Resources Corporation, заснована в 1996 році, здійснює розвідку та видобуток газу й нафти. Стратегія компанії полягає в пошуку перспектив із видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які належать до Чорноморського басейну.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На засіданні Нацради реформ у Вінниці обговорили реформи ДАБІ, надрокористування і підключення споживачів до електромереж

Американська торговельна палата розкритикувала підвищення податків у бюджетному пакеті Кабміну-2021

Україна засіяла озимими зерновими 27% від прогнозної площі

Зростання індексу споживчої довіри в США у вересні стало максимальним за 17 років

Ціни на яблука в Україні найвищі за останні три роки

Обсяги виданих кредитів за програмою "5-7-9%" перевищили 9 млрд грн - Мінфін

Оновлений законопроект фінансового оздоровлення "Укрнафти" внесено до порядку денного ВР на вівторок

"Укрнафта" та "Нафтогаз" дадуть 5 млрд грн на створення державіакомпанії - законопроект "Слуг народу"

Перші осінні холоди підняли ціну на газ в Європі до $150/тис. куб. м - нового максимуму з початку року

Ціна електроенергії для населення в поточному році не зміниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА