15:41 12.08.2019

Голова НБУ не зазначив у деклараціях відомості про декілька земельних ділянок і кошти на банківських рахунках - НАЗК

1 хв читати
Голова НБУ не зазначив у деклараціях відомості про декілька земельних ділянок і кошти на банківських рахунках - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) встановило декларування недостовірних відомостей в електронних деклараціях голови Національного банку України (НБУ) Якова Смолія.

Як повідомляється на сайті НАЗК у понеділок, за результатами перевірки декларацій Смолія за 2015 рік, 2016-й і 2017 роки встановлено, що він вніс недостовірні відомості про вартість на момент придбання у власність частки трьох нежитлових приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді відсотків, а також не зазначив відомості про наявність у дружини корпоративних прав. Крім того, голова НБУ не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, що належать йому на праві власності, й кошти , розміщені ним і дружиною на банківських рахунках.

"Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015-й, 2016-й та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно", - наголосили в Нацагентстві.

Крім цього, НАЗК встановило, що заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун, подаючи декларацію за 2016 рік, вніс недостовірні відомості про вартість житлового будинку в Києві, що належить йому на праві власності, й не задекларував дохід дружини (спадщина). Загальна сума недостовірних відомостей у декларації становить майже 450 тис. грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА