19:33 12.08.2019

Голова НБУ поки що не отримав від НАЗК інформацію про результати перевірки його декларацій

2 хв читати
Голова НБУ поки що не отримав від НАЗК інформацію про результати перевірки його декларацій

Голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) інформацію про результати перевірки його декларацій за 2015 рік, 2016-й і 2017 рр., повідомила прес-служба НБУ на сторінці центробанку в соцмережі Facebook.

"Національний банк України є прихильником політики відкритості та прозорості, і після отримання від НАЗК відповідних висновків надасть повний коментар для ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується в коментарі, Смолій готовий продовжувати співпрацю з антикорупційним органами і надавати коментарі та необхідну інформацію щодо перевірки ними висновків НАЗК про ознаки декларування недостовірної інформації в деклараціях за відповідні роки.

Як повідомлялося, НАЗК встановило декларування недостовірних відомостей в електронних деклараціях Смолія. За результатами перевірки декларацій 2015 рік, 2016-й і 2017 роки встановлено, що він вніс недостовірні відомості про вартість на момент придбання у власність частки трьох нежитлових приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді відсотків, а також не зазначив відомості про наявність у дружини корпоративних прав. Крім того, голова НБУ не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, що належать йому на праві власності, й кошти , розміщені ним і дружиною на банківських рахунках.

"Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015-й, 2016-й та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно", - наголосили в Нацагентстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА