16:30 14.08.2019

Уряд затвердив нову редакцію статуту ПриватБанку

1 хв читати
Уряд затвердив нову редакцію статуту ПриватБанку

Кабінет Міністрів України на засіданні 14 серпня затвердив нову редакцію статуту державного ПриватБанку та положення про його наглядову раду.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", внесено зміни до постанови уряду від 5 червня 2019 року №594, якою було затверджено статут і положення про наглядову раду банку.

У новій редакції статуту враховано зауваження Національного банку України, який раніше відмовився погоджувати статут фінустанови. Згідно з рішенням комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем центробанку від 30 липня, окремі положення нової редакції статуту банку не відповідали вимогам чинного законодавства України, зокрема ст. 7 закону про банки, яка врегульовує особливості функціонування державних банків.

Комітет звертав увагу на відступ від принципу рівності прав і обов'язків незалежних членів і представників держави в наглядовій раді банку; на збільшення підстав для тимчасового відсторонення членів наглядової ради та на процедурні аспекти ухвалення наглядовою радою банку рішень шляхом заочного голосування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА