14:09 16.08.2019

"Інтерпайп" заявляє про навмисне створення постачальниками електроенергії дефіциту на ринку

2 хв читати
"Інтерпайп" заявляє про навмисне створення постачальниками електроенергії дефіциту на ринку

Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) "Інтерпайп" заявляє про навмисне створення постачальниками електроенергії дефіциту на ринку.

"За 1,5 місяці роботи нового ринку електроенергії компанія щодня не могла купити на ринку на добу вперед і внутрішньодобовому ринку електроенергію в повному обсязі через відсутність пропозиції з боку постачальників навіть за максимальною ціною", - йдеться в прес-релізі компанії.

Як уточнює "Інтерпайп", зазвичай така ситуація має місце в нічні години, що, на думку компанії, суперечить здоровому глузду, оскільки вночі споживання електроенергії суттєво нижче, ніж удень. Крім того, з середини липня така ситуація вже почала даватися взнаки і в денні години. Тобто, жоден із постачальників не виходить на ринок із пропозицією, що змушує споживачів йти на балансувальний ринок, споживати і розраховуватися за електроенергію за фактом споживання за вищою ціною балансувального ринку.

Якщо на початку липня денний дефіцит становив 5-8% від потреби "Інтерпайпу", то до 15 серпня він став рекордним і становить 16%, зазначає прес-служба. Отже, за 1,5 місяці витрати компанії на електроенергію зросли в середньому на 20-25% з урахуванням тарифу на передання порівняно з червневими витратами.

Директор із фінансів та економіки "Інтерпайпу" Денис Морозов зазначив, що новий ринок електроенергії так і не став ринком у повному розумінні цього слова.

"Крім зростання цін, закономірністю вже став дефіцит пропозиції в будь-який час доби. Ми розуміємо, що фізично електроенергія є, але на ринок вона не потрапляє. Наявна модель вигідна деяким виробникам і посередникам, але не вигідна споживачам. Для промислових споживачів збиток прямий - зростання ціни електроенергії, а для побутових споживачів - непрямий, через подорожчання вартості товарів і послуг, для виробництва яких використовується електрика", - наводить його слова прес-служба.

При цьому, наголошується в прес-релізі, "загальновідомо, що Україна має надлишкові генерувальні потужності та є експортером електроенергії".

"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник сталевих труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається більше ніж до 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2018 році "Інтерпайп" реалізував 857 тис. тонн готової продукції, зокрема - 189 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничної продукції здійснюються під брендом KLW.

В "Інтерпайпі" працюють 12 тис. співробітників. У 2018 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,17 млрд грн.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ) ", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ) ", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Ltd. є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його сім'ї

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Кернел" у першому півріччі 2020 ФР скоротив чистий прибуток на 37,2%

Мінекоенерго запропонувало інвесторам ВДЕ новий, більш жорсткий сценарій добровільної реструктуризації "зеленого" тарифу

Офіційні курси Національного банку України на 28 лютого

Єдина екологічна платформа забезпечить рівний доступ до природних ресурсів країни

Мінекономіки пропонує у 2021-2023 роках виділити понад 90 млрд грн на програми держпідтримки, Мінфін проти

Програма "Доступні кредити 5-7-9%" з березня-2020 передбачатиме часткові кредитні гарантії - Мінфін

Мінекономіки оцінює площу державних сільгоспугідь у 650 тис. га, очікує з них прибутку по 3 тис. грн/га на рік

Оновлена система реєстрації накладних із ПДВ дасть змогу збільшити сплату податку на 1-2 млрд грн на місяць - глава податкової служби

"Укрзалізниця" розробила план заходів з метою профілактики завезення і розповсюдження коронавірусу

Кабмін дозволив українським компаніям працевлаштувати 5 тис. висококваліфікованих ІТ-фахівців з отриманням дозволу на проживання - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА