14:34 19.08.2019

Україна та Ізраїль мають намір розширити угоду про ЗВТ на сферу послуг

2 хв читати
Україна та Ізраїль мають намір розширити угоду про ЗВТ на сферу послуг

Україна та Ізраїль розпочнуть роботу щодо розширення угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між країнами на сферу послуг і створять центри високотехнологічного розвитку для обміну досвідом.

"Ми також домовилися без затримок розпочати роботу щодо розширення угоди й на сферу послуг", - сказав президент України Володимир Зеленський під час брифінгу за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу в понеділок.

За словами Нетаньягу, під час візиту, крім розширення угоди про ЗВТ, було прийнято також рішення створити центри високотехнологічного розвитку в Єрусалимі та Києві.

"І в Києві, і в Єрусалимі слід відкривати центри високотехнологічного розвитку. Отже, ми обмінюватимемося технологіями й залучатимемо українців у нашу індустрію високих технологій. Тому, що ми робитимемо спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні", - зазначив Нетаньягу.

За його словами, наразі "квінтесенцією розвитку будь-якої держави є інновації", і Україна має великі таланти й можливості для цього.

"Ізраїльські компанії тут працюють, і ми співпрацюємо з десятками тисяч, десь близько 50 тис. українських комп'ютерних інженерів, математиків, учених, тих, хто задіяний у сфері сучасних технологій", - додав прем'єр Ізраїлю.

Як повідомлялося, 11 липня 2019 року Верховна Рада України ратифікувала міжнародну угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. 7 серпня Зеленський підписав проект закону №0223 про ратифікацію угоди про ЗВТ.

Відповідно до угоди про ЗВТ, Ізраїль скасовує близько 80% ввізних мит для українських промислових товарів і понад 9% - для товарів агросектора. Водночас Україна скасовує близько 70% ввізних мит на ізраїльську промислову продукцію і понад 6% - для сільськогосподарських товарів.

Угода набуде чинності через 60 днів після ратифікації парламентом України й ізраїльським кнесетом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА