20:08 19.08.2019

Ціну на електроенергію для непобутових споживачів можна знизити на 20%

1 хв читати
Ціну на електроенергію для непобутових споживачів можна знизити на 20%

Ціну на електроенергію для непобутових споживачів можна знизити на 20%, вважає представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус.

"Необхідно розглянути три рішення, які сумарно мать привести до суттєвого зниження ціни електроенергії для непобутових споживачів", - сказав він на брифінгу за результатами наради за участю президента України Володимира Зеленського щодо функціонування нової моделі ринку електроенергії та підготовки до осінньо-зимового періоду в понеділок у Києві.

Зокрема, за його словами, необхідно переглянути постанову уряду про покладання спеціальних зобов’язань на ПрАТ "Укргідроенерго" і НАЕК "Енергоатом" у такий спосіб, щоб на "Укргідроенерго" покладання цих зобов'язань було збільшено.

"Це дасть можливість знизити тариф "Укргідроенерго" більше ніж утричі. Наразі це 32 коп. на кВт/год, а очікується 8-9 коп", - сказав Герус.

Крім того, за його словами, необхідно врегулювати питання з так званими прайс-кепами. Зокрема, є сенс підвищити на близько 10% максимальну нічну ціну, а максимальну денну ціну знизити на 15-20%.

"Якщо ці три заходи вжити, то може бути близько 20% зниження для кінцевого споживача для всіх споживачів: великих, середніх і малих, бюджетних установ та організацій", - констатував представник президента України в Кабміні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА