Інтерфакс-Україна
11:39 20.08.2019

Екс-перший заступник голови НБУ Писарук очолить Райффайзен Банк Аваль

1 хв читати
Екс-перший заступник голови НБУ Писарук очолить Райффайзен Банк Аваль

 Наглядова рада Райффайзен Банку Аваль вирішила призначити новим головою правління банку Олександра Писарука, який з липня 2014 року до кінця 2015 року обіймав посаду першого заступника голови Національного банку України.

Як зазначено в повідомленні фінустанови на її сайті, це призначення зроблено в рамках запланованого ретельного підбору наступника нинішнього голови правління Володимира Лавренчука, який обіймає цю посаду 14 років.

Банк зазначає, що рішення наглядової ради мають погодити державні органи нагляду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські аграрії опанують європейські вимоги і стануть частиною європейської агроспільноти не пізніше 2035р - думка

Валютні інтервенції НБУ впали за тиждень на 40,6% на фоні збільшення купівлі валюти населенням

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА