20:08 21.08.2019

"Нафтогаз" запропонував населенню купити до 25 тис. куб. м газу за поточною низькою ціною з використанням до весни

2 хв читати
"Нафтогаз" запропонував населенню купити до 25 тис. куб. м газу за поточною низькою ціною з використанням до весни

НАК "Нафтогаз України" запропонував побутовим споживачам (населенню) акцію купити до 25 тис. куб. м газу за передоплатою за поточною низькою ціною з його використанням протягом опалювального сезону 2019/20 рр.

Відповідно до прес-релізу НАК, цього обсягу достатньо для забезпечення потреб домогосподарства протягом усієї зими. Скористатися пропозицією можна буде до 25 вересня. Відпускна ціна "Нафтогазу" газопостачальним підприємствам (газзбутам) у рамках цього продукту становить 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ і вартості транспортування і розподілу).

"Ціна газу для населення за минулі п’ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що взимку газ подорожчає, бо на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози. Багато наших комерційних клієнтів уже зафіксували свої витрати на газ, передплативши бажані обсяги. Тепер така можливість є і в побутових споживачів. Такий продукт існує на багатьох розвинених ринках", - наводяться в повідомленні слова глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

Для максимальної зручності споживачів НАК запропонував участь у цій програмі всім газопостачальним компаніям України, які обслуговують побутових споживачів.

"Наш новий продукт надає населенню можливість скористатися перевагами ринку природного газу, які досі були доступні лише комерційним споживачам. Він дасть змогу людям отримати паливо за фіксованою ціною, незалежно від ситуації на ринку. Зараз ми пропонуємо продукт через наявну мережу газзбутів, щоб до нього отримала доступ максимальна кількість споживачів. Після відкриття ринку газу для населення такий продукт зможуть пропонувати безпосередньо побутовим споживачам і "Нафтогаз", і інші гравці ринку", - зазначив глава газового дивізіону НАК Андрій Фаворов.

Для того, щоб скористатися новим продуктом, необхідно звернутися до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати додаткову угоду до типового договору постачання природного газу, внести попередню оплату і користуватися дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА