11:00 22.08.2019

Жорсткі санкції за порушення правил ввезення авто на єврономерах набули чинності з 22 серпня

1 хв читати
Жорсткі санкції за порушення правил ввезення авто на єврономерах набули чинності з 22 серпня

Жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією, відстрочені раніше з 22 травня, набули чинності в четвер, повідомила Державна фіскальна служба (ДФС) на сайті.

"Нагадаємо, що за новими правилами в разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення на 20-30 діб передбачено штраф розміром 85 тис. грн," - уточнила ДФС.

Якщо термін перевищено більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомлектації транспортного засобу, згідно з правилами, розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн, або авто підлягатиме конфіскації.

Аналогічні санкції в разі перевищення термінів тимчасового ввезення автомобілів: за перевищення терміну на 20-30 діб передбачено штраф сумою 85 тис. грн, більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування авто - 170 тис. грн штрафу або конфіскація, пояснили в ДФС.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський уже найближчим часом має намір внести до парламенту законопроект про відстрочку штрафних санкцій на три місяці. За цей час робоча група має розробити новий законопроект, який урегулює порядок і правила розмитнення автомобілів - і нових, і вживаних, які перебувають в Україні або будуть ввезені до країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА