17:39 28.08.2019

Болтон застеріг Україну від "дипломатії створення заборгованостей" з боку Китаю

1 хв читати
Болтон застеріг Україну від "дипломатії створення заборгованостей" з боку Китаю

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон застеріг представників української влади від провеаджуваної Китаєм "дипломатії створення заборгованостей", пропонованих зовні привабливих фінансових умов, які можуть нашкодити економіці України, та крадіжки інтелектуальної власності.

"Нас непокоїть "дипломатія створення заборгованостей", яку провадить китайська сторона. І хоча спочатку здається, що пропоновані ними фінансові умови досить привабливі, в майбутньому країни, які на це погоджуються, залишаються з боргами, в залежності", - сказав він на брифінгу в середу в Києві.

Болтон вказав на "викрадення військових технологій" і навів приклад, що п'яте покоління китайських літаків дуже схоже на американські F-35.

"Тому ми й висловили наше занепокоєння з цього приводу, якщо економіка України хоче бути самодостатньою, особливо в частині забезпечення своєї оборони", - пояснив він.

Радник президента США зазначив, що не говоритиме про конкретні угоди та транзакції, тому що остаточне рішення стосовно конкретних угод - це суверенна справа України. "Ми загалом висловили наше занепокоєння і застереження про несправедливу практику, яку здійснює китайська сторона", - сказав він.

Болтон також повідомив, що не зустрічався з керівництвом компанії "Мотор Січ".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА