Інтерфакс-Україна
11:10 02.09.2019

ЄДР почав оприлюднювати дані юридичних осіб щодня - Дубілет

2 хв читати
ЄДР почав оприлюднювати дані юридичних осіб щодня - Дубілет

Єдиний державний реєстр юридичних і фізичних осіб-підприємців (ЄДР) почав оприлюднювати дані про юросіб щодня, а не щотижня, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

"Часто рейдерство виражається в тому, що у компанії раптом змінилися власники або директори в той час, як реальні власники про це нічого не знають. В Україні є кілька компаній, які дають змогу безкоштовно відстежувати такі зміни: OpenDataBot, ПриватБанк, YouControl, Liga, Vkursi. Якщо раніше жертва рейдерства могла дізнатися про несподівані зміни у своїй компанії із запізненням до тижня, то тепер затримка буде до одного дня", - написав Дубілет на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

За словами міністра, у підприємців також з'явилася можливість подавати скарги до Антирейдерської комісії в електронній формі через iGov.

"Раніше, щоб подати скаргу, вам треба було, по-перше, найняти юристів, які підготують для вас великий пакет документів (і навіть із цим половину заявок відхиляли з формальних причин). Більше того, доки ці документи доходили до комісії через ланцюжок канцелярій, могло минути два тижні", - пояснив він.

Дубілет додав, що форму в iGov майже неможливо заповнити так, щоб її відхилили за формальними ознаками. За словами міністра, вона надходить у роботу комісії миттєво.

Дмитро Дубілет, 1985 р. н., закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (2006 р.) і Лондонську бізнес-школу (2011 р.). У липні 2019 року став радником в. о. глави СБУ Івана Баканова.

До цього, в 2010-2016 рр., - IT-директор ПриватБанку (Дніпро). Співзасновник FinTech Band - проекту IT-послуг для українських банків, а також проекту monobank - першого в Україні банку без відділень, усі послуги надаються за допомогою мобільних застосунків. На жовтень-2017 monobank випустив першу тисячу кредитних карток, у лютому 2018-го почав залучати гривневі депозити. Нині у застосунка monobank є два банки-партнери: Універсал Банк (входить до групи ТАС) і Айбокс Банк (обидва - Київ). У monobank - близько 1 млн клієнтів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на нові легкові авто в Україні в серпні скоротився на 14,6% - Інститут досліджень авторинку

Цукрові заводи в сезоні-2025/26 планують скоротити виробництво цукру до 1,5 млн тонн

"Укрзалізниця" влітку 2025 року перевезла на 1,6% більше пасажирів, ніж торік

"Черкасиобленерго" відхилило пропозицію ЗТР щодо поставки трансформатора майже вдвічі дешевше за очікувану ціну

Підприємництво та фінграмотність цьогоріч вивчатимуть 400 тис. школярів, наступного року вдвічі більше - голова НБУ

Україна в I півріччі імпортувала енергоресурси на $4,86 млрд, що в 40 разів перевищило доходи від їх експорту

"Укрнафта" збiльшила непаливнi продажi в I пiв. на 75%

Директор з управління ризиками банку "Кредит Дніпро" Філіпов став заступником голови правління Привату

monobank виділив більше 200 млн грн на просування monoмаркет за рахунок знижок та реклами

Україна у серпні 16 разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА