Інтерфакс-Україна
12:43 02.09.2019

Депутати пропонують наповнювати Дорожній фонд штрафами за порушення автотранспортного законодавства

1 хв читати
Депутати пропонують наповнювати Дорожній фонд штрафами за порушення автотранспортного законодавства

Група народних депутатів пропонує Верховній Раді спрямовувати адміністративно-господарські штрафи за порушення автотранспортного законодавства до Дорожнього фонду.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту №1063 від 29 серпня 2019 року, оприлюдненого на сайті парламенту, Дорожній фонд пропонується наповнювати, зокрема, адміністративно-господарськими штрафами за порушення законодавства про автотранспорт, передбаченими абз. 14-16 ч.1 ст.60 закону України "Про автомобільний транспорт", а також адміністративними штрафами за порушення, передбаченими ч. 2 ст. 122-2 та ч. 2 ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як уточнюється в документі, зокрема, штрафи стосуються таких порушень: відсутність дозволу на рух автодорогами; відсутність документа про плату за проїзд великогабаритного транспорту та перевищення встановлених габаритно-вагових вимог; невиконання водіями транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів та/або вантажів, вимог про зупинку транспорту.

"Ухвалення законопроекту дозволить забезпечити фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування відповідно до обґрунтованих потреб", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

Монети номіналом 10 копійок з 1 жовтня поступово вилучатимуться з обігу – НБУ

ФДМУ виставив на приватизацію державну частку в АТ "Завод "Квант" у Києві за 172,9 млн грн

Великий розрив між середньою і мінімальною зарплатою на 2026р свідчить про високий рівень тіньової економіки - Жолнович

Обсяг нового будівництва житла в Україні в I пів.-2025 виріс на 45% - Держстат

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА