13:14 02.09.2019

Зеленський доручив залучити інвестрадників і провести перший приватизаційний конкурс до 1 квітня 2020 р.

1 хв читати
Зеленський доручив залучити інвестрадників і провести перший приватизаційний конкурс до 1 квітня 2020 р.

Президент України Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку та міністру економічного розвитку й торгівлі Тимофію Милованову розпочати підготовку великих держкомпаній до приватизації та провести перший конкурс не пізніше ніж 1 квітня 2020 року.

"Розпочати підготовку великих державних компаній до приватизації та залучення інвестиційних радників. Термін - до 1 грудня 2019 року. Відповідальні - Гончарук і Милованов. Провести перший конкурс не пізніше ніж 1 квітня 2020 року", - сказав він під час зустрічі президента з членами Кабінету Міністрів, керівництвом Верховної Ради та представниками правоохоронних органів у Києві в понеділок.

Крім того, президент доручив голові Верховної Ради Дмитру Разумкову й голові депутатської фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії до 1 жовтня 2019 року ухвалити законопроект про скасування переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а Кабміну - сформувати перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

Також Зеленський доручив "передати щонайменше 500 підприємств Фонду держмайна для малої приватизації через аукціонну систему "ProZorro. Продажі" (до 1 грудня 2019 року)".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА