18:02 02.09.2019

"Оператор ринку" заявив про технічну готовність до торгів електроенергією між Україною та країнами ЄС

1 хв читати
"Оператор ринку" заявив про технічну готовність до торгів електроенергією між Україною та країнами ЄС

Держпідприємство "Оператор ринку", що відповідає в новому оптовому ринку е/е за забезпечення функціонування таких його сегментів, як внутрішньодобовий ринок і ринок "на добу вперед", заявило про технічну готовність до торговельної інтеграції з ринками е/е країн Південно-Східної Європи, повідомила прес-служба компанії.

"Підприємство технічно готове. Перші два місяці роботи в новому ринку електричної енергії продемонстрували можливість команди "Оператора ринку" забезпечити стабільну роботу і задовольнити інтереси всіх учасників процесу", - наводить прес-служба слова голови держпідприємства Володимира Євдокімова.

На його думку, торговельні операції з країнами Південно-Східної Європи на майданчику "Оператора ринку" реально розпочати вже в наступному році, тим самим запустивши процес поступової торговельної інтеграції української енергосистеми з європейською.

Раніше в компанії повідомляли про формування (в рамках підписаного меморандуму з Агентством США з міжнародного розвитку USAID) робочої групи зі створення програмно-технічного комплексу для проведення електронних торгів е/е за двосторонніми договорами (д/д), які наразі здійснюються на майданчику "Української енергетичної біржі". Коментуючи ініціативу з розробки програмного забезпечення для ринку д/д, у компанії зазначили, що у Європі торгівля е/е на різних сегментах ринку сконцентрована на єдиній платформі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обсяг продажу валюти населенням у липні повернувся до "докарантинного" рівня - НБУ

Роботодавці подали понад 215 тис. заявок на участь у програмі з часткового безробіття - Мінекономіки

Україна зняла заборону на експорт засобів індивідуального захисту - торгпред

Турпотік до Іспанії за півроку впав більш ніж на 70%

Доходи держбюджету в липні-2020 перевиконано на 8%

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту приватним компаніям

Половина членів комітету монетарної політики НБУ 22 липня бачила облікову ставку незмінною в 2020 р., троє допускали зниження і двоє - підвищення

Деякі галузі позбавлені можливості застосовувати програмний РРО з технічних причин

Головою "Укренерго" обрано Кудрицького

Станом на 1 серпня у рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" уже видано кредитів більше ніж на 3,3 млрд грн для 1755 компаній - заступник глави ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА