17:11 04.09.2019

Процес реструктуризації "Укрзалізниці" може тривати від одного до трьох-чотирьох років

1 хв читати
Процес реструктуризації "Укрзалізниці" може тривати від одного до трьох-чотирьох років

Процес реструктуризації АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) може тривати від одного до трьох-чотирьох років залежно від обраного урядом сценарію, сказав журналістам голова УЗ Євген Кравцов в Європейській Бізнес Асоціації в середу.

"Було доручення щодо підготовки плану реструктуризації "Укрзалізниці". Ми зі свого боку повністю включилися в цей процес. Ми вже запропонували на попередніх обговореннях із міністром можливий сценарій роботи щодо реструктуризації. Залежно від того, яка модель (реструктуризації - ІФ) буде обрана міністерством і урядом, ми очікуємо, що цей процес триватиме від одного до трьох-чотирьох років", - сказав він.

За словами Кравцова, в цьому процесі "Укрзалізниця" повністю орієнтуватиметься на позицію міністра інфраструктури і прем'єр-міністра.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів до кінця 2019 року підготувати план реструктуризації "Укрзалізниці". Відповідальними за підготовку плану він призначив прем'єр-міністра Олексія Гончарука та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА