Інтерфакс-Україна
09:06 08.09.2019

Митниця Китаю зафіксувала зниження торгівлі з США на 14%

1 хв читати
Митниця Китаю зафіксувала зниження торгівлі з США на 14%

За підсумками перших восьми місяців поточного року обсяг торгівлі Китаю і США склав $ 355,6 млрд, скоротившись у порівнянні з тим же періодом минулого року на 13,9%, свідчать дані китайської митної статистики.

Китай експортував у США товарів на суму $ 275,5 млрд, імпортував трохи більше, ніж на $ 80 млрд. Негативне сальдо Сполучених Штатів перевищило $ 195 млрд.

Усього з січня до серпня зовнішньоторговельний оборот Китаю склав 20,23 трлн юанів ($ 2,87 трлн), збільшившись на 3,6%. При цьому експорт у річному обчисленні виріс на 6,1% до 10,95 трлн юанів ($ 1,56 трлн), імпорт піднявся на 0,8% і склав 9,18 трлн юанів ($ 1,31 трлн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія включила BGV Graphite в Кіровоградській області до 13 стратегічних CRM-проєктів за межами ЄС

Банкіри очікують збереження Нацбанком облікової ставки 15,5% - опитування

Експорт пшениці в 2024/2025 МР досяг майже 16 млн тонн - Мінагрополітики

Кабмін виділив 2,4 млрд грн на "Національний кешбек" і 200 млн грн - на компенсацію вартості української промислової техніки - Шмигаль

Кабмін спрямував $200 млн "Укренерго" на відшкодування витрат на захист електропідстанцій, погодив залучення EUR36,4 млн для "Укргазвидобування"

Укргазбанк надав кредит Кривому Рогу 500 млн грн на енергозбереження

Зміни у статут "Укренерго" можуть загальмувати міжнародне фінансування та призначення керівника – думка

Претендентами у Раду НБУ по квоті парламенту є Данилишин, Козюк, Майснер та Кузнецова

Експорт молочних продуктів у 2024р. перевищив імпорт удвіччі – галузева асоціація

Україна в 2024 р. увійшла до трійки постачальників органічних продуктів в ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА