Інтерфакс-Україна
14:32 10.09.2019

Wizz Air у червні 2020 року має намір запустити рейси з Харкова та Львова до Будапешта

1 хв читати
Wizz Air у червні 2020 року має намір запустити рейси з Харкова та Львова до Будапешта

 Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air оголосила про намір у червні 2020 року запустити прямі рейси з Харкова і Львова до Будапешта (Угорщина).

Як повідомляється на офіційній сторінці компанії у Facebook, можливість обслуговувати відповідні рейси з'явиться через те, що на базі в Будапешті буде розміщено додатковий літак Airbus A321neo.

З Харкова, зокрема, рейси стартують 1 червня 2020 року. Як уточнюється на сторінці Міжнародного аеропорту "Харків" у Facebook, вони виконуватимуться щопонеділка і щоп'ятниці. Стартова ціна - 289 грн (без багажу).

Зі Львова запуск рейсів заплановано на 3 червня 2020 року. Вони здійснюватимуться щосереди та щонеділі. Стартова ціна - 289 грн (без багажу), уточнюється на сторінці міжнародного аеропорту "Львів" у Facebook.

Як повідомлялося, з моменту виконання свого першого міжнародного рейсу з Києва до Лондона у 2008 році Wizz Air перевезла понад 9 млн пасажирів.

Wizz Air - найбільший лоукост-авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, пропонує рейси за більше ніж 650 маршрутами до 44 країн. Станом на вересень 2019 року його авіапарк складається з 115 літаків Airbus A320, A321ceo і Airbus A321neo.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА