18:38 12.09.2019

Fitch підвищило рейтинг АТ "Укрзалізниця" до "В"

2 хв читати
Fitch підвищило рейтинг АТ "Укрзалізниця" до "В"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий і короткостроковий кредитний рейтинг АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) в іноземній і національній валюті до суверенного рівня - "B" із "В-".

Як зазначено в прес-релізі агентства в четвер, це підвищення стало можливим завдяки нещодавньому перегляду суверенного рейтингу України.

Fitch прогнозує, що завдяки зростанню обсягів вантажних перевезень і дерегуляції вагонної складової дохід компанії у 2020 році перевищить 100 млрд грн.

Крім того, збільшенню доходів сприятиме очікуване відновлення економіки України - за прогнозами Fitch Ratings, ВВП України зростатиме на 3,2-3,5% щорічно протягом 2019-2021 років.

Агентство очікує в середньостроковій перспективі поступове поліпшення до 1х (2018 - 2х, 2014 - 3х) показника співвідношення чистого боргу до EBITDA, а також поліпшення до 3-5% показника маржинальності вільного грошового потоку (FCF margin).

Як зазначено в релізі, завдяки випуску євробондів на $500 млн у липні 2019 року УЗ суттєво знизила кредитне навантаження з рефінансування очікуваних виплат на суму $300 млн у другому півріччі 2019 року і подальших виплат у 2020-2021 роках.

"Уряд зробив низку системних і професійних кроків. Завдяки цьому Україна, а слідом і компанія ("Укрзалізниця" - ІФ), отримали підвищення кредитного рейтингу. Ми даємо позитивний сигнал для інвесторів, особливо в контексті можливостей залучення додаткового фінансування у модернізацію та розвиток залізниці", - прокоментував підвищення рейтингу голова УЗ Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, Fitch Ratings 9 вересня 2019 року підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті з рівня "B-" до "B".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА