12:20 14.09.2019

Уряд України відкоригує макропрогноз при доопрацюванні проекту держбюджету-2020 року

1 хв читати
Уряд України відкоригує макропрогноз при доопрацюванні проекту держбюджету-2020 року

Проект державного бюджету України на 2020 рік, який має бути внесений до парламенту до 15 вересня, базуватиметься на макропрогнозі, затвердженому ще попереднім урядом (зі зростанням ВВП 3,3% - ІФ), повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у суботу в кулуарах 16-го Форуму YES, організованого Фондом Віктора Пінчука.

"Але ми розуміємо, що за наступні два місяці, (коли) для затвердження цього бюджету має відбутися кілька читань, ці цифри буде відкориговано", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи буде закладено до проекту держбюджету-2020 заявлену ним мету прискорення зростання до 5% уже наступного року.

Гончарук зазначив, що у зв'язку з тим, що з моменту призначення уряду минуло лише два тижні, варто говорити не так про той бюджет, який буде подано зараз, а про той бюджет, який буде доопрацьовано.

Виступаючи на конференції, прем'єр іще раз наголосив, що завдання збільшити темпи зростання ВВП до 5% наступного року й до 7% - з 2021 року - є здійсненним, і уряд має намір цього досягти, забезпечивши сумарне зростання ВВП на 40% за 5 років.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА