11:46 16.09.2019

Питання туризму залишаються у віданні Мінекономіки

1 хв читати
Питання туризму залишаються у віданні Мінекономіки

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, зокрема закріпивши в його віданні питання державної політики у сфері туризму і курортів.

"Розум і здоровий глузд перемогли - туризм залишається у функціоналі Мінекономіки!.. Як мінімум, не будемо знову два роки переходити під нове міністерство, писати чергові концепції та стратегії розвитку туризму в культурі та спорті", - написав президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга у Facebook.

Згідно з текстом постанови, реалізація державної політики у сфері туризму і курортів (крім державного контролю) входить до числа основних завдань міністерства.

Крім того, Мінекономіки розробляє, укладає і виконує міжнародні договори у сфері туристичної діяльності, представляє країну в міжнародних туристичних організаціях і заходах. Міністерство також відповідає за координацію діяльності органів виконавчої влади, підприємців і їхніх об'єднань у сфері туризму. Документ також закріплює за міністерством поширення туристичної соціальної реклами.

Як повідомлялося, питаннями туризму та рекреаційної діяльності у Верховній Раді IХ скликання опікуватиметься комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, тоді як у ВР VIII скликання туристичну діяльність курирував комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА