11:46 16.09.2019

Питання туризму залишаються у віданні Мінекономіки

1 хв читати
Питання туризму залишаються у віданні Мінекономіки

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, зокрема закріпивши в його віданні питання державної політики у сфері туризму і курортів.

"Розум і здоровий глузд перемогли - туризм залишається у функціоналі Мінекономіки!.. Як мінімум, не будемо знову два роки переходити під нове міністерство, писати чергові концепції та стратегії розвитку туризму в культурі та спорті", - написав президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга у Facebook.

Згідно з текстом постанови, реалізація державної політики у сфері туризму і курортів (крім державного контролю) входить до числа основних завдань міністерства.

Крім того, Мінекономіки розробляє, укладає і виконує міжнародні договори у сфері туристичної діяльності, представляє країну в міжнародних туристичних організаціях і заходах. Міністерство також відповідає за координацію діяльності органів виконавчої влади, підприємців і їхніх об'єднань у сфері туризму. Документ також закріплює за міністерством поширення туристичної соціальної реклами.

Як повідомлялося, питаннями туризму та рекреаційної діяльності у Верховній Раді IХ скликання опікуватиметься комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, тоді як у ВР VIII скликання туристичну діяльність курирував комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Кернел" оголосив про розміщення євробондів на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5%

Милованов назвав ситуацію із зупинкою тютюнового заводу BAT шантажем держави виробником

Корпорація "Богдан" заперечує звинувачення у завищенні ціни "Богдан-63172", вважає ситуацію загрозливою для виконання ДОЗ

"Метінвест" залучив близько $ 350 млн за підсумками угоди щодо часткового викупу євробондів-2023 і випуску нових облігацій

Депутати "Слуги народу" внесли оновлений законопроект "Про деривативи та фінансові ринки"

Болгарія бореться за новий завод Volkswagen, готова збільшити обсяг субсидій

Влада і бізнес співпрацюватимуть з питань впровадження блокчейн-технологій і регулювання ринку віртуальних активів

Дефіцит загального фонду держбюджету за 9 міс. сягнув 25,8 млрд грн - Мінфін

Місія МВФ незабаром повернеться в Україну - директор європейського департаменту МВФ

Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроект для створення незалежного оператора ГТС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА