15:01 16.09.2019

ЗВТ між Україною та ЄС сприяє високому товарообігу зі Словаччиною - Зеленський

1 хв читати
ЗВТ між Україною та ЄС сприяє високому товарообігу зі Словаччиною - Зеленський

 Зона вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом сприяє високим показникам товарообігу зі Словаччиною, зазначив президент України Володимир Зеленський.

"Ми з задоволенням констатували стабільно високі показники товарообігу між нашими країнами. Цьому сприяє, безсумнівно, зона вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом", - сказав Зеленський на брифінгу в понеділок у Києві після зустрічі з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, повідомила прес-служба глави української держави.

За його словами, Чапутова запевнила в подальшому сприянні євроінтеграції України на підставі повного виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також у поглибленні практичного співробітництва України з НАТО.

У свою чергу президент Словаччини заявила, що її країна підтримуватиме Україну на європейському та євроатлантичному шляху.

"Заплановані реформи, зокрема лібералізація торгівлі та приватизація, будуть шляхом до процвітання і розвитку співробітництва між нашими країнами. Наше зближення, я вважаю, є дуже важливим питанням, насамперед коли Україна переживає важкі часи", - додала Чапутова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА