12:20 17.09.2019

Гончарук: Мені невідомо ні про які переговори з Коломойським

2 хв читати
Гончарук: Мені невідомо ні про які переговори з Коломойським

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заперечує факт ведення переговорів про компроміс у спорі про націоналізацію ПриватБанку.

"Зранку вийшла стаття у Financial Times, де я коментую справу ПриватБанку і, начебто, наголошую, що ми шукаємо компроміс у цьому питанні. Статтю відразу передрукували українські ЗМІ, від себе додали, що уряд веде переговори з пошуку компромісу з цього питання. Щоб уникнути подальших маніпуляцій і розголосу, хочу розставити крапки над "і": жодних переговорів уряд ні з ким не веде", - написав він у соцмережі Facebook у вівторок.

"Мені невідомо ні про які переговори з Коломойським", - уточнив прем'єр у Facebook.

"Мій коментар було вирвано з контексту. Зараз думаємо, як коректно вийти з цієї ситуації", - зазначив він.

Гончарук також додав, що уряд уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку, зокрема і переговори з колишніми його власниками, які проводила попередня незалежна наглядова рада банку.

"Більше того, журналістам FT я наголошував, що не настільки глибоко знаю юридичні деталі цієї справи, щоб коментувати по суті", - зазначив прем'єр-міністр.

Наприкінці минулого тижня екс-співвласник ПриватБанку Коломойський заявив, що в спорі про націоналізацію ПриватБанку готовий задовольнятися сатисфакцією за обвинувачення на його адресу та мировою угодою і бачить для цього хороше вікно можливостей. Однак деталей можливої угоди не уточнив.

"Я повністю переконаний, що наразі нам потрібно зосередитися на зростанні й шукати спільні рішення, а не витрачати наші ресурси на знищення один одного. Тому я дуже позитивний стосовно будь-якої риторики, спрямованої на пошук компромісу", - такі слова прем'єра Гончарука наведено у статті FT.

"Яке рішення ми не знайшли б, ми маємо знайти його разом із МВФ", - водночас наголосив глава українського уряду, зазначило FT.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА