12:51 17.09.2019

Бізнесмен Ярославський заявляє про втручання депутатів у спір про відшкодування $100 млн боргу групи АІС

1 хв читати
Бізнесмен Ярославський заявляє про втручання депутатів у спір про відшкодування $100 млн боргу групи АІС

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський звернувся до президента, Верховної Ради України та правоохоронців з офіційним листом щодо втручання народних депутатів у спір про відшкодування боргів групи АІС на загальну суму близько $100 млн перед DCH як кредитором-правонаступником УкрСиббанку.

"Дуже дивно читати листи за підписом депутатів Верховної Ради, які намагаються підмінити собою суд і займаються адвокацією недобросовісних боржників. Практика використання статусу депутата Верховної Ради України в особистих цілях і для тиску на правоохоронні органи має залишитися в минулому", - зазначив Ярославський у документі.

Бізнесмен вважає, що деякі народні депутати нового скликання намагаються скористатися своїм статусом для чинення тиску на DCH як кредитора в інтересах бенефіціарів групи компанії АІС - екс-депутатів ВР Дмитра Святаша та Василя Полякова.

Ярославський нагадав, що в рамках кримінального провадження у справі відшкодування боргів АІС Полякову висунуто підозру в шахрайстві, обом бенефіціарам групи обмежено свободу пересування, а деякі посадові особи АІС перебувають під цілодобовим домашнім арештом.

Раніше у ЗМІ було опубліковано листа за підписом понад 20 народних депутатів новому генеральному прокурору Руслану Рябошапці, в якому вони з ініціативи колективу АІС просять перевірити можливу причетність першого заступника прокурора Києва Павла Кононенка та інших правоохоронців до нібито рейдерського захоплення групи компаній АІС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА