17:29 18.09.2019

Суд затвердив мирову угоду між НБУ і майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку

2 хв читати
Суд затвердив мирову угоду між НБУ і майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку

Центральний апеляційний господарський суд 18 вересня затвердив мирову угоду між Національним банком України (НБУ) і ТОВ "Арлан", яке є майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку, йдеться в повідомленні НБУ на сайті.

Згідно з повідомленням, компанія "Арлан" виступила ініціатором укладення мирової угоди, згідно з якою зобов'язується погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості іпотечного майна, на яке Нацбанк звернув стягнення в цьому судовому процесі.

Як повідомлялося, в травні 2018 року регулятор подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на нерухоме майно, що належить "Арлану". Це майно було передано в іпотеку як забезпечення зобов'язань ПриватБанку за кредитом рефінансування.

13 лютого 2019 року суд задовольнив позов НБУ до "Арлану", проте це рішення відповідач оскаржив у суді апеляційної інстанції.

Кінцевими бенефіціарами "Арлана" є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Господарський суд Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року затвердив мирову угоду між НБУ і майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку АТ "Нікопольський завод феросплавів" (НЗФ, Дніпропетровська обл.). НЗФ 6 вересня достроково виконав зобов'язання перед НБУ за мировою угодою, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу.

У 2018 році НБУ подав 148 позовів проти колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського (фінансового поручителя) та пов'язаних із ним 32 компаній - майнових поручителів про стягнення близько 10 млрд грн. Мета позовів - забезпечити погашення кредитів рефінансування, які НБУ надав ПриватБанку в період 2008-2015 рр. Загалом позови направлені на погашення заборгованості за п'ятьма кредитними угодами. Суди вже ухвалили 21 рішення на користь НБУ про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов'язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,2 млрд грн, 18 з яких набули чинності, а виконавчі документи було направлено в органи Державної виконавчої служби для примусового виконання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна може отримати фінансову підтримку від СБ на початку 2020 року - Мінфін

Систему моніторингу стану ґрунтів в Україні буде запущено до травня 2020 року

Бюджети розвитку місцевих громад зросли у 67 разів із 2014 року

Зеленський підписав нову редакцію закону про публічні закупівлі

Зеленський підписав закон про захист бізнесу від неправомірних дій дозвільних органів

Уряд затвердив порядок встановлення спецумов імпорту харчових продуктів і кормів

Профільний комітет ВР схвалив законопроект про обмеження експорту-імпорту е/е і пріоритет "зеленим" із потужністю до 150 МВт

Уряд доручив "Укрзалізниці", "Укрпошті" і "Нафтогазу" знайти і продати або здати в оренду надлишкове майно

Мінекономіки може представити оновлений макропрогноз наступного тижня - Гончарук

"Укрзалізниця" у 2020 році планує забезпечити доступ до Wi-Fi в "Інтерсіті"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА