Інтерфакс-Україна
11:20 19.09.2019

Інвестиції ЄБРР в Україну в 2019 році перевищили $1 млрд

1 хв читати
Інвестиції ЄБРР в Україну в 2019 році перевищили $1 млрд

Інвестиції Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в поточному році перевищили $1 млрд, повідомив віце-президент ЄБРР Алан Пію.

"Цього тижня, за випадковим збігом, наші інвестиції в країну в 2019 році перевищили $1 млрд в поточному році... І до кінця року ми плануємо інвестувати ще більше", - сказав він на зустрічі з журналістами у четвер.

"Цього, можливо, недостатньо, але це явно не незначна сума інвестицій у країну", - зазначив Пію.

Він також додав, що за останній рік побував в Україні шість разів. Пію наголосив, що ЄБРР знає Україну "в деталях": "Ми працюємо не лише в Києві, але у всіх регіонах. Працюємо з містами, з українськими компаніями... Ми не ті люди, хто прилітає з Лондона або інших місць і дивиться на Україну з вікон п'ятизіркових готелів", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство

Набрали чинності зміна до ДБН "Планування та забудова територій" та новий ДБН "Мости і труби"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА