Інтерфакс-Україна
16:55 19.09.2019

Екс-глава представництва ЄБРР в Україні Аджунер подав до суду позов до НБУ

1 хв читати
Екс-глава представництва ЄБРР в Україні Аджунер подав до суду позов до НБУ

Екс-глава представництва Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунер подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва до Національного банку України (НБУ).

Як повідомила прес-служба суду, серед вимог позову - визнати протиправним і скасувати рішення комітету НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, яким було відмовлено Аджунеру в погодженні на посаду голови наглядової ради Ощадбанку (Київ).

Аджунер вважає це рішення упередженим, незаконним і таким, яке регулятор ухвалив із перевищенням повноважень, зазначається в повідомленні.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження у справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

Атака РФ пошкодила інфраструктуру "Укрзалізниці", однак рух поїздів залишається без змін

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується біля $63,2 за барель

Аукціон з продажу ОПЗ не відбувся

Мінекономіки спростовує інформацію про нібито згортання програми "Національний кешбек"

Уряд скасує "Національний кешбек" з травня-2026р., але через нестачу коштів виплати можуть зупинити вже у лютому

"Ліси України" про результати аукціонів з поставкою в І кв.-2026: дуб і береза подорожчали, вільха подешевшала

Ціна українських акцій на біржах у Варшаві та Лондоні підскочила на 4-25% на новинах про мирний план

Лише 5% бізнесу не відчуває браку кадрів, проте 83% респондентів відкрили нові вакансії у 2025р. - опитування ЄБА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА