Інтерфакс-Україна
17:09 20.09.2019

"Нова пошта" до 2020 р. має намір відкрити понад тисячу відділень у селах в Україні

1 хв читати

Група компаній "Нова пошта" до кінця 2019 року має намір збільшити кількість відділень у всій Україні до 6,2 тис. за рахунок відкриття нових відділень у селах.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це повідомив співвласник компанії В'ячеслав Климов під час відкриття інноваційного сортувального термінала у Львові у п'ятницю.

"Це наша стратегія, в селах - потенційно великий ринок. Тому ми відкриваємо там наші відділення, роблячи це переважно за допомогою наших партнерів... При цьому абсолютно не знижуючи якість обслуговування", - сказав він.

За словами Климова, на сьогодні "Нова пошта" налічує понад 5 тис. відділень і поштоматів, із них у селах - 2,120 тис. До кінця 2019 року планується збільшити кількість відділень до 6,2 тис., з яких 3,160 тис. будуть у селах.

Як повідомлялося, "Нова пошта" відкрила двокорпусний інноваційний сортувальний термінал у Львові. Площа термінала становить близько 15 тис. кв. метрів.

"Нова пошта" у 2018 році доставила 174 млн од. відправлень, що майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 році планує досягти 20-відсоткового приросту кількості обслужених відправлень.

Заснована в 2001 році ГК "Нова Пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії перевищує 3,3 тис. відділень у всій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АМКУ рекомендує НКРЕКП упорядкувати діяльність "Укренерго" щодо врегулювання небалансів

Бізнес закликає доопрацювати законопроєкт про підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнової сировини

Кабмін вирішив докапіталізувати "Укрфінжитло" ще на 30 млрд грн держоблігаціями

Число вантажівок для міжнародних перевезень за роки транспортного безвізу зросло більш ніж вдвічі – Мінрозвитку

Мінрозвитку планує запустити пілотний проєкт "єЧерги" для легкових авто на початку 2026р.

ЄС безстроково заморозив російські активи - AP

Diligent Capital Partners очолила $12 млн раунд інвестицій у філіппінський необанк Tonik

Україна за 11 міс. значно знизила експорт титановмісних руд, у березні-листопаді поставок не було

Бельгія вимагає від ЄС "автономних" гарантій за кредит Україні у розмірі EUR210 млрд – ЗМІ

ТОК Gulliver частково відновив роботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА