19:05 25.09.2019

"Вільна профспілка підприємців України" збирає підписи за скасування законопроектів про фіскалізацію розрахункових операцій та детінізацію розрахунків

2 хв читати
"Вільна профспілка підприємців України" збирає підписи за скасування законопроектів про фіскалізацію розрахункових операцій та детінізацію розрахунків

Представники малого та середнього бізнесу, зокрема громадська організація "Вільна профспілка підприємців України" розпочинають збір підписів для скасування законопроектів "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг".

"Так ми породжуємо те, щоб люди йшли "в тінь" і не платили податки, де ми тоді будемо брати гроші? З чого буде жити держава? Це веде до руйнування, а не до створення нового. (...) Хочу звернутися до підприємців. Ми збиратимемо підписи. Приєднуйтесь", - сказала голова організації "Вільна спілка підприємців України" Валентина Коробка під час круглого столу в Києві, повідомила прес-служба партії "Європейська солідарність".

Член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна (фракція "Європейська солідарність") повідомила, що їхня фракція зареєструвала у парламенті проекти постанов про скасування законів щодо застосування касових апаратів для мікробізнесу, і звернула увагу на недоліки застосування закону.

"Можна говорити про новітні технології замість класичних РРО (реєстраторів розрахункових операцій - ІФ). І вони частково виписані в ухваленому законі, але тоді потрібно прибрати складський облік і навіть для новітніх РРО провести достатнє навчання для того, щоб програмне забезпечення, яке можна встановити у звичайний телефон, не принесло більшої шкоди. Адже відсутність зв'язку, нерозуміння, які дані прийшли, які - ні, і за що тебе прийшли перевіряти та штрафувати, викликає ще більшу паніку в людей, ніж застосування цього залізного касова апарата", - сказала Южаніна.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА