20:08 26.09.2019

USAID подарував НКЦПФР програмний комплекс на $ 0,5 млн для переходу на XBRL-звітність

2 хв читати
USAID подарував НКЦПФР програмний комплекс на $ 0,5 млн для переходу на XBRL-звітність

Проект USAID "Трансформація фінансового сектора" передав Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) України програмний комплекс VIZOR Software вартістю $ 0,52 млн, який буде використовуватися підприємствами для надання фінансової звітності в стандарті XBRL, а фінансовими регуляторами - для більш ефективного нагляду за ринками, повідомляє НКЦПФР у четвер.

"Уже найближчим часом більше 5 тис. підприємств, що становлять суспільний інтерес, почнуть подавати фінансову звітність через цю систему в форматі XBRL. Фактично ця система стане для всіх цих підприємств "єдиним вікном" для подання звітності", - прокоментував цю подію голова комісії Тимур Хромаєв у Facebook.

Він уточнив, що цей комплекс уже запущений в дослідну експлуатацію на базі Центру збору фінансової звітності. Операційне управління Центром здійснює НКЦПФР, але користуються системою всі фінансові регулятори - Нацбанк. Нацкомфінпослуг, Мінфін і Держстат.

Прийнята не так давно нова редакція закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" стосується категорії підприємств, що становлять суспільний інтерес, близько 5 тис. українських компаній, які, починаючи з 2020 року, зобов'язані складати фінансову звітність та надавати її регуляторам в єдиному електронному форматі XBRL.

НКЦПФР вказує, що програмний комплекс створений компанією VIZOR Software (Ірландія), що спеціалізується на розробці і впровадженні програмного забезпечення (ПЗ) для фінансових регуляторів і податкових органів. ПЗ VIZOR Software використовується в 31 юрисдикції в усьому світі, зокрема, Банком Англії і Австралійською комісією пруденційного нагляду, Банком Албанії та Комісією з нагляду за фінансовим ринком Албанії.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА