Інтерфакс-Україна
12:45 30.09.2019

Кабмін ставить завдання залучити $50 млрд інвестицій для 40-відсоткового зростання ВВП за 5 років

1 хв читати
Кабмін ставить завдання залучити $50 млрд інвестицій для 40-відсоткового зростання ВВП за 5 років

Кабінет Міністрів у програмі діяльності уряду встановлює мету залучити $50 млрд інвестицій для зростання ВВП на 40% за п'ять років, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Ми підтверджуємо, що протягом п'яти найближчих років (і ми вважаємо цю ситуацію реальною і ставимо перед собою таку амбіцію) прийдемо до ситуації, коли наша економіка зросте на 40%. Для цього необхідно залучити десь $50 млрд інвестицій", - сказав він на прес-брифінгу в Києві в понеділок, говорячи про програму діяльності уряду.

Крім цього, за словами Гончарука, уряд ставить перед собою завдання створити 1 млн робочих місць.

"Ми маємо створити такі умови, щоб людям було комфортно розпочинати бізнес, свою справу, щоб іноземним компаніям було цікаво заходити в країну", - зазначив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава НБУ анонсував після місії МВФ інтенсивні техконсультації сторін щодо дизайну та параметрів нової програми

"Укрзалізниця" потребує запровадження ПСО для пасажирських перевезень – перша заступниця голови комітету Ради

"Укрнафта" першою у нафтогазовій галузі України отримала сертифікат ISO 29001

Держенергонагляд зафіксував близько 350 зауважень до стану протиаварійної автоматики в обленерго та споживачів

Кількість платників податків в серпневому оновленні "Клубу білого бізнесу" зменшиться на 26% - ДПС

НКРЕКП здійснює попереднє дослідження щодо можливих зловживань на оптовому енергоринку у серпні-вересні 2025р.

Бізнес закликав Мінфін, Мінрозвитку та комітети Ради звільнити від земельного податку залізничні ділянки

"Укренерго" реалізує заходи для приєднання до європейських платформ балансуючої енергії ENTSO-E

Уряд пропонує дозволити використання власних рахунків при продажах на ЦП до трьох разів/рік обсягом до EUR2 тис.

Доходність ОВДП на аукціонах залишилася незмінною напередодні засідання НБУ щодо облікової ставки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА